0 539 380 48 46
Anasayfa / Halı Yıkama Firmaları Seçiminde Önemli Noktalar

Halı Yıkama Firmaları Seçiminde Önemli Noktalar

Halı Yıkama Firmaları Seçiminde Önemli Noktalar

Halı yıkama firmaları seçiminde dikkat etmeniz gereken konular hakkında derlediğimiz içeriğimizi keyifle okuyacağınız tahmin ediyoruz. Evinizde hem ortamı sıcak tutması için hem de ortamın güzel görünmesi için çeşit çeşit halı modelleri bulunuyor. Aynı zamanda yaşam alanlarının vazgeçilemeyen aksesuarlarından olan halılar doğru biçimde yıkanırsa, uzun yıllar yeni görünümünü muhafaza eder.

Evlerde hem ortamı sıcak tutması açısından hem de güzel görünmesi sebebiyle çok çeşitli halılar tercih edilebilmektedir. Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazlar eşyaları arasında ilk sırada yer alan halılar zaman içerisinde kirlenmektedir. Ev ortamında halılar ne kadar temizlenirse temizlensin önceki temizliğini ve parlaklığını zamanla yitirir. Zamanla halıda biriken toz ve kirler, bakteri oluşumuna sebep olur. Bu gibi nedenle halı yıkama işlemleri son derece önem arz etmektedir. Özellikle evde bebek veya çocuk varsa daha çok dikkat edilmesi gereken konulardandır. Aynı zamanda evde alerjik durumu olan bireyler yaşıyorsa bu konu daha da önem kazanmaktadır.

Halımı Evde Yıkayabilir Miyim?

Evde kendinizin halı yıkama işlemi oldukça zor. Kullanıcıların, halı yıkayacak uygun bir yerinin olmaması ve kendileri yıkadığı zaman istenilen temizliğe ulaşılamaması sebebiyle halıları yıkama firmalarına göndermektedir. Bu firmalar piyasada oldukça yaygın bulunan bir sektördür. Bu sebeple çok sayıda seçenek mevcut olduğu için, kullanıcılar tercih yapmakta zorlanmaktadır. Ayrıca bu açıdan bakıldığında İstanbul’da profesyonel halı yıkama firması olarak Maya Halı Yıkama’nın sağladığı temizlik hizmetleriyle öne çıktığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda firmamız ev hanımlarının öncelikli tercihleri arasına girmiştir.

Halı Yıkama Firmaları Seçiminde Önemli Noktalar

Halı Yıkama Firmaları Seçiminde Önemli Noktalar

Diğer Halı Yıkama Firmaları Gibi Bizde De Ücretsiz Servis İmkânı Bulunuyor

İstanbul Bahçeşehir’de hizmet veren Maya Halı Yıkama, uzman personeli ve yeterli makine donanımı ile halı yıkama firmaları arasında taklit edilen bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız bu konuda oldukça deneyime sahiptir. İstanbul halı yıkama firmaları denilince akla gelen ilk halı yıkama fabrikasıdır. Üstelik firmamız halınızı yüzeysel olarak değil derinlemesine temizleyen bir yıkama fabrikasıdır.

Maya Halı Yıkama, İstanbul’da halı yıkama konusunda ev hanımlarının tüm beklentilerini tamamen karşılayabilen bir firmadır. Üstelik halı yıkama ihtiyacında 7/24 irtibat kurulabilen bir firmadır. Aynı zamanda ücretsiz servisle halınızı birkaç saat içerisinde adresinizden alıp; yıkama sonrası iade ediyor. Diğer halı yıkama firmaları gibi sonradan değil, yıkama fiyatını halınızı alırken söylüyoruz. Bu nedenle sürpriz fiyatlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul’daki Diğer Halı Yıkama Firmaları İle Aramızdaki Farkı Hissedin

İstanbul halı yıkama firmaları arasında uygun fiyatları ile hizmet sağlayan firma haftanın her günü açıktır. Maya Halı Yıkama, haftanın her günü ve günün her saatinde İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçe ve mahallelerde hizmet vermektedir.

Halılarınızın Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Topladığımız halılarınızı öncelikle toz alma işlemine hazırlıyoruz. Daha sonra halınızı, büyük fırçaları bulunan makinemizin üzerindeki bant sistemine yerleştiriyoruz. İlk olarak toz ve kirden arındırmak için ön yıkama gerçekleştiriyoruz.

Halınız için en uygun temizleme ürünleri ve şampuanları seçtiğimize emin olabilirsiniz. Bu ürünleri halınızın üzerine püskürterek; bir müddet bekletiyoruz. Aynı zamanda bu bekleme aşaması, halıda bulanan kirleri yumuşatır ve daha kolay temizlik sağlar. Daha sonra halı makineye alınarak; orta sert fırçayla köpürtme işlemine tabi tutuyoruz. Yıkanan halıya durulama ve vakumlama işlemi uygulanır. Halılardan toz ve kirin temizlendiği gibi bütün bakteri ve mikroplardan da arındırılması sağlanır.

Halı yıkama işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de yıkama için seçilen deterjandır. Maya Halı Yıkama fabrikasında kullanılan deterjanlarda kimyasal içerikler söz konusu değildir. Üstelik kullandığımız ürünler tamamen doğal ve organik ürünlerden oluşmaktadır.

Halınızı yıkadıktan sonra uygun koşullarda kurutma işlemine tabi tutuyoruz. Kurutulan halınızı paketleyerek; evinize teslim için aracımıza gönderiyoruz. Ayrıca bizi diğer halı yıkama firmaları karşısında öne çıkaran en önemli konu ise, halınızı %100 kuru olarak teslim etmemizdir.

Halı Yıkama İşleminde Ücret ve Garanti Koşulları:

Fiyatları ile İstanbul halı yıkama firmaları arasında öne çıkan Maya Halı Yıkama; müşterilerine en iyi hizmet ve kalite garantisi vermektedir. Derinlemesine temizlenmeyen ya da lekesi çıkmayan bir halıyı müşteriye teslim etmemektedir. Tamamen temizlenen ürün müşteriye ulaştırdıktan sonra herhangi bir leke ile karşılaşıldığında halıları ücretsiz iade alıp tekrar yıkamaktadır. İşinde uzman olan ve halı yıkama firmaları tarafından taklit edilen Maya Halı Yıkama, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Önemli bir nokta ise, firmamızın sağladığı İstanbul halı yıkama fiyatları, verilen hizmete göre yüksek olmamakla birlikte piyasa fiyatları ile ortalama aynıdır. Aynı zamanda halı yıkama fiyatları belirlenirken, halılar metrekare üzerinden hesaplanır. Ayrıca halının cinsine ve ebadına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ayrıca şagi halı, yolluk, kilim, kesme halı gibi ürünlerde farklı hesaplamalar söz konusudur.

Firma, halı yıkamanın yanı sıra koltuk, yorgan ve yastık yıkama gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir. Ayrıca koltuk yıkama işlemi eve gelen ekip tarafından dikkatlice uygulanır. Ürünler için kapıda ödeme garantisi verilmektedir.

Aynı zamanda İstanbul halı yıkama firmaları içerisinde en çok tavsiye edilen Maya Halı Yıkama’yı Instagram‘da da takip edebilirsiniz.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 539 380 48 46
Call Now ButtonBizi Arayın