0 539 380 48 46
Anasayfa / Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama, Ispartakule’de Eşsiz Halı Yıkama

Ispartakule halı yıkama % 100 memnuniyet garantisi ile size birinci sınıf bir halı yıkama sunarken, Ispartakule halı yıkama fiyatları ile de bütçenizi koruyor. Ispartakule halı temizleme firması olarak bu işe başlamadan önce yapmış olduğumuz bir anket vardı. Bayanlara ev işleri arasında en çok kendilerini zorlayan işi sorduğumuzda açık ara halı yıkama seçeneğini işaretlediler.

Bu durumda ne kadar doğru bir şeye talip olduğumuzu anladık. Yine yapacağımız her türlü yenilik için Ispartakule halı temizleme hizmeti verdiğimiz kişilerin fikirlerine başvurduk. Müşterilerimiz bizden ne istediyse onlara o konuda hizmet vermenin ayrıcalığını yaşar hale geldik. Ispartakule halı temizleme firması olarak sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ettik. Müşterilerimizin kapısından aldığımız halıları pırıl pırıl yıkayarak tekrar kapılarına teslim etmeyi kendimize bir onur bildik.

Ispartakule Halı Temizleme Firmamızın Hizmetleri

Ülkemiz insanı dünyanın diğer milletlerinden farklı olarak evlerinde halı kilim savan yolluk gibi bir sürü malzeme sermektedir. Halılar kirlendiği zaman bunları temizlemek kolay olmamaktadır. Ispartakule halı yıkama firmamız her türlü halı kilim savan yolluk gibi serdiğiniz malzemeleri yıkamada alanın en iyisidir. Verdiğimiz hizmet bununla da kalmayıp koltuklarınızı dahi pırıl pırıl yıkama konusunda yine öncü firmayız.

Battaniyeleriniz de Ispartakule halı temizleme firmamız tarafından yüksek teknolojinin eseri makinelerimiz sayesinde tertemiz yıkanmaktadır. Yukarıda sayılan hizmetlerin tamamı için bir telefonunuz yeterlidir. Size hizmet vereceğimiz tüm alanlar için kapınızdan teslim alınıp temizleme işlemi bittikten sonra kapınıza teslimat yapılmaktadır. Yine bir ilk olarak yorganlar da firmamız tarafından artık yıkanabilmektedir.

Ispartakule Halı Yıkama Firmamızın İlkeleri

Firmamızın inançlarına göre ilkeli olmayan hiçbir iş yeri uzun ömürlü olmaz. Özellikle hizmet sektöründe insanların gönüllerini kazanabilmek için bazı ilkelere kusursuzca uyum sağlamak gerekir. Ispartakule halı temizleme firmamızın kendisine prensip edindiği ilçeler şöyle sıralanabilir.

Ispartakule Halı Yıkama Firmamızın Özellikleri

Ispartakule halı ve koltuk temizleme firmamıza piyasada yer alan diğer firmalardan ayıran bazı özellikler bulunmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana piyasayı sürekli olarak takip ederek halılarınızın zarar görmemesi adına en yüksek teknolojiye sahip makineleri kullanmaktadır. Firmamızın kendine has olan en temel özelliği müşterilerine hizmet verirken hiçbir masraftan kaçınmamasıdır. Ürünlerinizi yıkarken kullandığı deterjanlar yurt dışından özel olarak ithal edilmektedir. Bu deterjanlar insan sağlığına en zararsız olan kimyasallardan seçilmektedir. Ispartakule halı temizleme firmamız tarafından müşterilerimizin hem sağlığına hem ürünlerine hem parasına saygı gösterilmektedir.

Halılarınızı Yıkamak İçin Neden Ispartakule Halı Yıkama Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

 

Ispartakule’de halı ve koltuk temizleme şirketi olarak İstanbul genelinde en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe en iyi olmayı misyon edinen şirketimiz, uzman çalışanlar ve uzman ekipmanlarla halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden randevu formunu doldurarak ya da çağrı merkezimizi arayarak halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Ispartakule halı yıkama firmamızın çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Halılarınız belirttiğiniz adresten teslim alınır ve Ispartakule’de halı, koltuk, stor ve zebra perde temizliği yapılan tesisimize ulaştırılır. Tesisimize sevk edilen halılarınız dokusu ve yıkama talimatları baz alınarak temizlenmektedir. Analizi yapılan lekelere gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra on fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü yıkanarak tüm kirlerinden arındırılır.

Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama İle Daha Kısa Sürede Kuruyan Halılar

Yıkama işleminin ardından durulanan halı rulo haline getirilerek sıkma makinesine alınır. Bu işlemlerin ardından yüzde yetmişe yakın su kaybeden halılarınız kurutma odasına alınarak kurutulur.

Tamamen kuruduktan sonra kurutma odasından çıkarılan halılar son kontrolleri yapılarak paketleme yapılır. Çıkmayan leke varsa tespit edilir ve tüm işlemler yeniden gerçekleştirilir.

Tüm aşamalardan geçen halılar, müşteri ile birlikte karar verilen teslimat zamanında Ispartakule halı temizleme ücretsiz servis araçları ile teslimat yapılır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Ispartakule halı temizleme firmamız, aldığınız halı yıkama hizmetinden memnun kalmazsanız aynı işlemleri hiçbir ücret talep etmeden yeniden gerçekleştirir. Esenyurt ve Bahçeşehir halı yıkama servileri ile yüzlerce ailenin halısını en iyi şekilde temizleyen Ispartakule halı yıkama size birinci sınıf halı temizliği sunuyor.

Yıkamasını Yaptığımız Halı Çeşitleri

 

Diğer Hizmetlerimiz

 

Ispartakule Halı Yıkama İletişim

Ispartakule halı ve koltuk yıkama servisi müşteri hizmetleri telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Not: Ispartakule halı yıkama servisi olarak sunduğumuz halı yıkama ve tüm hizmetlerimiz %100 memnuniyet garantili olarak verilmektedir.

Ispartakule halı yıkama kampanyaları için bizi Facebook‘ta da takip edin!

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 539 380 48 46
Call Now ButtonBizi Arayın