0 539 380 48 46
Anasayfa / Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama, Küçükçekmece Halkalı’da Profesyonel Halı Temizliği

Halkalı halı yıkama olarak, Küçükçekmece Halkalı ve Atakent halı yıkama servislerimizle Halkalı bölgesinde profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamızı tercih ettiğinizde derinlemesine yıkanan, hızlı kuruyan ve daha geç kirlenen halılara sahip olursunuz. Halkalı halı yıkama firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen halı yıkama firması olan Halkalı Halı Yıkama size değerli müşterilerine bir telefon kadar yakın mesafededir. Yedi gün yirmi dört saat bize ulaşabileceğiniz Bahçeşehir halı yıkama merkez telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Halkalı halı yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile adresten alınıp Halkalı halı yıkama tesisimize getirilen halılar dikkatle incelenerek cinsine göre ayrılır.

Halkalı Halı Yıkama

Cinsine uygun profesyonel toz alma makinelerimizde tozu ve kaba kiri alınan halı, yıkama işlemi için hazırlanır. Yine cinsine uygun son teknoloji halı yıkama makinesinde ağır kimyasallar içermeyen, sağlık bakanlığı onaylı ve anti bakteriyel halı şampuanları ile profesyonel ekibimizin kontrolünde yıkanır.

Halkalı Halı Yıkama Tanıtım Filmi

Yıkama aşamasından geçen halı, fazla suyu alınmak üzere halı sıkma makinesine alınarak %95 oranında suyundan arındırılır. Ardından Halkalı halı yıkama tesisimizde bulunan halı kurutma odasına alınarak kontrollü bir şekilde tamamen kurutulur.

Halkalı Halı Yıkama İle Ücretsiz Servis

Kurutma odasında yaklaşık 12 saat bekleyen halılar tamamen kuruduktan sonra kontrol ve paketleme için hazır hale gelir. Halkalı halı yıkama tesisimizdeki uzman halı yıkama ekibimiz tarafından tüm kontrolleri yapılarak temizliğinden emin olunan halılar paketlenir. Müşterinin belirlediği gün ve saatte teslim edilmek üzere ücretsiz Halkalı halı yıkama servisi ile yola çıkar ve zamanında teslim edilir.

Siz de en uygun fiyatlar ve %100 memnuniyet garantisi ile halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturmak için Halkalı halı yıkama müşteri hizmetlerine 0 212 620 37 49 ve 0 539 380 48 46 numaralarından 7/24 ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın! Halkalı halı yıkama firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetler en %100 memnuniyet garantisi güvencesi ile sunulmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı Halkalı halı yıkama fabrikasından memnun kalmamanız durumunda aynı hizmet size ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Atakent halı yıkama servisi ile de size en iyi temizliği sunan Halkalı halı yıkama Facebook‘ta!

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 539 380 48 46
Call Now ButtonBizi Arayın