0 539 380 48 46
Anasayfa / Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama, Halkalı Atakent’te Eşsiz Halı Yıkama

Atakent halı yıkama servisi olarak hizmet veren firmamız, Halkalı Atakent‘te en iyi halı yıkama firması olarak gösterilmektedir.

Atakent halı yıkama servisi Maya halı yıkama fabrikası olarak ücretsiz servisimizle adresinizden aldığımız halılarınızı Atakent halı yıkama tesisimize getirerek lekelerini analiz ediyoruz. Halınızın modeline ve dokusuna göre bir halı temizleme planı oluşturduktan sonra usulüne uygun olarak toz ve diğer kaba kirlerden arındırarak yıkamaya hazırlıyoruz.

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Temizleme Farkı ile En İyi Halı Temizliği

ÖN YIKAMA

Atakent halı temizleme tesisimizde çalışanlarımız her cins ve boyutta halıyı profesyonel ve nazik bir şekilde temizler. Başlangıç olarak halılar önce hassas bir incelemeye tabi tutulur ve dikkatlice analiz edilir. Atakent halı temizleme işlemine geçmeden önce kaba toz ve kirleri uzaklaştırmak için toz giderme sisteminde vakumlanır.

Halı sabunlu su ve organik halı yıkama şampuanı ile ön yıkamaya tabi tutulur. Ön yıkama adını verdiğimiz bu işlemde ağır kimyasallar kullanmadan sağlığınızı ve çevreyi koruyarak maksimum temizlik sonuçlarını garanti ediyoruz.

ARA YIKAMA

Ön yıkama sonrası halının diplerinde kalan kirleri çıkarmak için, yumuşak fırçalar ve temiz su ile duruladıktan sonra ana yıkama işlemine hazır hale getirilir.

ANA YIKAMA

Yukarıda işlemlerini sırasıyla açıkladığımız çevre dostu halı yıkama işlemlerinden sonra halınızı yaklaşık 200 litre şebeke suyu ile yıkayıp duruluyoruz. Ardından rulo şeklinde sarılan halınız sıkma işlemine hazır hale getirilerek santrifüj adını verdiğimiz makineye gönderilir.

HALI SIKMA İŞLEMİ

Ortalama 1.200 ila 1.500 devir arasında sıkma işlemine tabi tutulan halı yaklaşık %80 oranında suyundan arındırılarak temizliğinden emin olmak için tekrar kontrol edilir ve kurutma odasına alınmak üzere hazırlanır.

KURUTMA

Atakent halı temizleme tesisinde yer alan nem kontrollü özel halı kurutma odasına alınan halınız 12 saat boyunca kontrollü olarak kurutulur. Kurutma odasından çıkarılan halınız kalite kontrolü yapılmak üzere ilgili bölüme gönderilir.

KALİTE KONTROL

Başarılı bir halı yıkama işleminden sonra kalite kontrol birimimize alınan halınız halojen ışıkta leke, kir ve yağ kontrolüne tabi tutulur. Yapılan bu kontrol işleminden sonra teslimata uygun görülen halınız paketleme birimimiz tarafından paketlenerek müşteri ile birlikte belirlediğimiz gün ve saatte Atakent halı temizleme ücretsiz servisi ile adrese teslim edilir.

Atakent Halı Yıkama Size Çok Yakın!

Siz de Atakent halı yıkama farkı ile halınızda eşsiz bir temizlik istiyorsanız bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Atakent halı temizleme müşteri hizmetleri: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Bahçeşehir halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olan Maya Halı Yıkama’yı Facebook‘ta da takip edin!

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 539 380 48 46
Call Now ButtonBizi Arayın