0 212 620 37 49
Anasayfa / Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama ile Mis Gibi Kokan Hijyenik Halılar

Ispartakule halı yıkama şirketi olarak İstanbul genelinde en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe en iyi olmayı misyon edinen şirketimiz Ispartakule halı yıkama, uzman çalışanlar ve uzman ekipmanlarla halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden randevu formunu doldurarak ya da çağrı merkezimizi arayarak halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Ispartakule halı yıkama firmamızın çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Halılarınız belirttiğiniz adresten teslim alınır ve Ispartakule halı yıkama tesisimize ulaştırılır. Tesisimize sevk edilen halılarınız dokusu ve yıkama talimatları baz alınarak temizlenmektedir. Analizi yapılan lekelere gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra on fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü yıkanarak tüm kirlerinden arındırılır.

Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule Halı Yıkama İle Daha Kısa Sürede Kuruyan Halılar

Yıkama işleminin ardından durulanan halı rulo haline getirilerek sıkma makinesine alınır. Bu işlemlerin ardından yüzde yetmişe yakın su kaybeden halılarınız kurutma odasına alınarak kurutulur.

Tamamen kuruduktan sonra kurutma odasından çıkarılan halılar son kontrolleri yapılarak paketleme yapılır. Çıkmayan leke varsa tespit edilir ve tüm işlemler yeniden gerçekleştirilir.

Tüm aşamalardan geçen halılar, müşteri ile birlikte karar verilen teslimat zamanında Ispartakule halı yıkama ücretsiz servis araçları ile teslimat yapılır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Ispartakule halı yıkama, aldığınız halı yıkama hizmetinden memnun kalmazsanız aynı işlemleri hiçbir ücret talep etmeden yeniden gerçekleştirir. Esenyurt ve Bahçeşehir halı yıkama servileri ile yüzlerce ailenin halısını en iyi şekilde temizleyen Ispartakule halı yıkama size birinci sınıf halı temizliği sunuyor.

Yıkamasını Yaptığımız Halı Çeşitleri

 

Diğer Hizmetlerimiz

 

Ispartakule Halı Yıkama İletişim

Ispartakule halı yıkama servisi müşteri hizmetleri telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 620 37 49 ya da 0 539 380 48 46

Not: Ispartakule halı yıkama servisi olarak sunduğumuz halı yıkama ve tüm hizmetlerimiz %100 memnuniyet garantili olarak verilmektedir.

Ispartakule halı yıkama kampanyaları için bizi Facebook‘ta da takip edin!

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 620 37 49
Call Now ButtonBizi Arayın