0 212 620 37 49
Anasayfa / Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama İle Maksimum Temizlik

Bahçeşehir halı yıkama servisi olarak Maya Halı Yıkama Fabrikası güvencesi ile hizmet veren firmamız, haftanın yedi günü halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama yöntemlerinde eski usullere son vererek tamamen profesyonel hizmet veren Bahçeşehir halı yıkama firması, işinin ehli olan bir ekipten oluşuyor. Maya Halı Yıkama güvencesiyle hizmet veren firmamız, üstün kalite örneği sergileyerek müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor. Eğitim almış uzman personellerin gözetim ve kontrolü altında olan halılar, derinlemesine temizlenerek her türlü hijyen kurallarına tabi tutuluyor. Türk toplumda önemli bir yeri bulunan halılar, bir evin olmazsa olmazıdır.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir’deki Tesisimizde Halı Yıkama İşlemleri

Müşterilerden alınan halılar halı yıkama firması güvencesi altına alınıyor ve diğer müşterilerimiz halıları ile karıştırılmadan işlemlerden geçiriliyor. Burada önemli olan husus halının dokuması, cinsi, ipliği ve türünün tamamen ayırt edilmesidir. Bu kapsamda hiçbir halının rastgele metodlarda yıkanmadığını belirtmekte yarar var. Halı yıkama işlemlerine geçilirken bazı durumlarda müşterilerin görüşlerine de başvurulabiliyor. Gün içerisinde ev ya da iş yerlerinden alınan halılar, halı yıkama fabrikası içerisindeki tesiste temizleme çalışmalarından geçiriliyor.

Bahçeşehir Halı Yıkama: Halıların Önemi

Yeni ev kuranlar, ayrı eve çıkma niyetinde olanlar veya evindeki eşyalarını yenileme kararı alan çoğu kişi, en çok halılara dikkat ederler. Bir evin en önemli aksesuarının halılar olduğu düşünüldüğünde halı yıkama fabrikası da büyük önem taşıyor. Günün yorucu temposundan sonra eve gidildiğinde ayaklarla temas ederek tüm birikmiş bakterileri halılara bulaştır mümkün. Bunun için işinde profesyonel bir misyona sahip olan halı yıkama fabrikası hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Çocuklar, hastalar ve tüm ev ve iş yeri halkı için hayati öneme sahip olan halılar, firmamız güvencesi altında kıl, toz ve kirden arındırılarak teslim ediliyor. Maya Halı Yıkama fabrikası bünyesinde en uygun halı yıkama fiyatları ile birçok bölgede halı yıkama hizmeti veren Bahçeşehir halı yıkama telefon: 0 212 620 37 49 veya 0 539 380 48 46

Bahçeşehir Halı Yıkama Tanıtım Filmi

Halınızı ne sıklıkla temizlemelisiniz?

Maya Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama servisimizdeki ustalarımız halılarınızı yılda dört kez derinlemesine yıkatmanızı tavsiye etmektedir. Ancak alerjiniz veya evcil hayvanınız varsa, yıkama işlemini her iki ayda bir tekrarlamanızı öneririz.

Tüm Hizmetlerimiz

Bahçeşehir Servis Bölgelerimiz

 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir halı yıkama fabrikamızda, müşteriden yıkanmak üzere halıların, hangi aşamalardan geçerek temizlendiğini, detaylı bir şekilde açıklamak istedik. Bahçeşehir halı temizleme tesislerine gelen halılar öncelikle olarak çırpma makinesinden geçirilerek, üzerindeki toz ve birikintilerden kurtulması sağlanır. Bu işlem yapılmadan halıyı yıkamak mümkün değildir. Aksi takdirde tüm toz ve kirler yıkama sırasında halı üzerinde bir çamur oluşturmaktadır. Bu işlemin ardından alınan halı bir süre su havuzunda bekletilmekte ve sonrasında yıkama işlemi için otomatik halı yıkama makinesinin bandına konulmaktadır.

Doğal Kurutma

İki sıra paralel mil üzerinde toplam sekiz adet dönen fırça ile halı, özel temizlik maddeleri yardımı ile fırçalanarak yıkanmaktadır. Sonrasında tekli fırçadan geçen halı üzerine ve altına uygulanan işlem ile yıkanmaktadır. Halı yıkama makinesi sonunda halı rulo olarak toplanır. 3 istasyon, yüksek hızda dönen kapalı, çift tamburlu santrifüj makinesinde kurutulur  ve halının emdiği su tamamen tahliye edilir. Temiz ve açık bir ortamda askıya alınan halı, büyüklüğüne göre neminden tam olarak arınması için, bir ya da üç gün arasında havalandırılmaktadır. Nemi alınan halı kontrol masasında itina ile incelenerek istenilen temizliğin yapıldığından emin olunur. Son olarak paketlenen halı müşterinin adresine teslim edilmek üzere Bahçeşehir halı temizleme servis araçlarına teslim edilir.

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak yukarıda da açıkladığımız yazıda anlaşıldığı gibi halı temizliği oldukça zahmetli bir iştir. Halı yıkama işini en kaliteli şekilde yapabilmek için, tecrübeli bir ekibe, son sistem halı yıkama makine parkuruna ve iyi bir yönetim kadrosuna ihtiyaç duyulmaktadır. Bahçeşehir halı temizleme müşterilerini memnun edebilmek ve istikrarı korumak adına uzun yıllardır halı yıkama hizmetini aynı kararlılıkla devam ettirmektedir. Siz değerli Bahçeşehir sakinlerine %100 memnuniyet garantili halı yıkama firmamızı denemenizi tavsiye ediyoruz. Firmamızdan alacağınız halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerinin Maya Halı Yıkama fabrikasının garantisi altında olduğunu bilmenizi isteriz.

Kurumsal Halı Yıkama

Eğer halınızı yıkatmanızı düşünüyorsanız, Bahçeşehir’de en iyi halı yıkama firmalarını karşılaştırmalısınız. Bu karşılaştırmayı yapmadan halınızı teslim ederseniz, halınızın kaybolma, bozulma ve çalınmaya karşı korumasız olduğunu unutmamalısınız!.. halı yıkama firmalarını karşılaştırma yaparken en basit örnekle; firmadan bir takım garantiler vermesini istemelisiniz. Bu garantilerin en başında ise kurumsal bir firma olup olmadığı, vergi kaydı ve ruhsatının olup olmadığı bilgisidir. Google haritalarda ve diğer şikayet sitelerinde olumsuz yorumları bulunan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası çağrı merkezi telefon numaraları: 0 212 620 37 49 veya 0 539 380 48 46

Bahçeşehir halı yıkama Facebook

Harita

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 620 37 49
Call Now ButtonBizi Arayın